Abiz Translation

اعزام مترجم همزمان رسمی و غیررسمی 

شاید قصد ازدواج با یک تبعه خارجی را دارید و یا می‌خواهید از یک تبعه خارجی برای کار یا قراردادی وکالت رسمی بگیرید. در این موارد دفترخانه‌های ازدواج و طلاق و یا دفترخانه‌های رسمی مطابق قوانین جمهوری اسلامی موظف به استفاده از خدمات مترجمان رسمی هستند. همچنین در دادگاه‌هایی که یک طرف پرونده تبعه غیر ایرانی است و یا نزد بسیاری از مراجع رسمی نظیر سفارت‌خانه‌ها، خدمات ترجمه رسمی مورد نیاز است. 

در همه موارد بالا، دارالترجمه رسمی آبیز با برخورداری از همکاری بیش از ۱۸ نفر مترجم رسمی دادگستری بهترین گزینه است. علاوه بر این تیم زبده و با تجربه مترجمان همزمان همکار آبیز آماده ارائه انواع خدمات ترجمه همزمان اعم از ترجمه کنفرانس و سخنرانی، ترجمه‌ کارگاه‌ها، حضور در کارخانجات، همراهی در مصاحبه سفارت‌خانه‌ها، همراهی در سفرهای خارجی و بازدید از نمایشگاه‌ها، کمک به مکالمه تلفنی و ویدیویی، مصاحبه‌های کاری و دانشگاهی، و سایر نیازهای مشتریان می‌باشد. حرفه‌ای بودن، حفظ حریم خصوصی و اطلاعات شخصی مشتریان اولویت اصلی ماست. کیفیت، سرعت، دقت، و هزینه مناسب معرف همیشگی خدمات ماست. 


تمامي کالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.